Senior Angular Developer

Devire

Opis stanowiska

Dla naszego klienta - firmy tworzącej dedykowane rozwiązania informatyczne, oprogramowanie komputerowe, aplikacje mobilne poszukujemy aktualnie doświadczonego Angular Developera.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu Front-endowego

  • Udział w projektowaniu aplikacji, budowanie aplikacji i interfejsu użytkownika

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania

  • Komunikacja z Klientem i członkami rozproszonego zespołu

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 5-lat doświadczenia jako Front-end Developer

  • Zaawansowaną znajomość technologii takich jak: Angular2+, ES6, Webpack, CSS/SASS oraz pisania testów jednostkowych w oparciu o technologie Jasmine, Karma

  • Doświadczenie z wykorzystaniem repozytorium w oparciu o gitflow

  • Umiejętność pracy z zewnętrznymi bibliotekami i usługami

  • Doświadczenie w integrowaniu API

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)

Mile widziane:

  • Umiejętności pozwalające na prowadzenie zespołu (dobra organizacja pracy, wysoko rozwinięte umiejętności miękkie)

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Zainteresowanie UX

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)

  • Możliwość krótkoterminowych wyjazdów do USA

  • Możliwość współtworzenia dużych, prestiżowych i innowacyjnych projektów, od etapu wyboru technologii po implementację gotowego rozwiązania

  • Nieformalną atmosferę w zespole

  • Możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
09.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie