Młodszy specjalista ds. obsługi produktów niekredytowych

mBank S.A.

Opis stanowiska

Do departamentu rozwoju operacji, znajdującego się przy ul. Traktorowej 143, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi produktów niekredytowych.

Główne zadania:

  • Kontrola i weryfikacja poprawności dokumentacji spływającej z sieci sprzedaży oraz z kanałów zdalnych

  • Współpraca z siecią sprzedaży w zakresie obsługi wniosków sprzedażowych wymagających ręcznego procesowania

  • Przygotowywanie i podpisywanie umów bankowych wysyłanych do Klientów

  • Weryfikacja i obsługa Karty Wzoru Podpisu

  • Współpraca z outsoucerami banku obsługującymi kanał zdalnego zawierania umów

  • Obsługa i weryfikacja Pakietów Aktywacyjnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie, rzetelność,

  • staranność, dokładność, sumienność,

  • łatwość komunikacji z innymi osobami

  • przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę o pracę na czas zastępstwa

  • praca w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • atrakcyjny pakiet benefitów

Oferujemy

Od nas dostaniesz:

  • Kartę sportową

  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning

  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Ostatnia aktualizacja:
27.03.2019

Branża / kategoria:
Administracja biurowa