Praktykant w Dziale Finansowym

ATOS Polska S.A.

Opis stanowiska

Będąc u nas na praktykach:

  • Dowiesz się jak wygląda codzienna praca w Dziale Finansowym w firmie z branży IT

  • Zobaczysz, co w praktyce oznacza praca w międzynarodowej organizacji

  • Wykorzystasz swoją wiedzę teoretyczną w praktyce pod okiem doświadczonych pracowników

Wymagania

W naszej firmie
będziesz zajmować się:

Dostarczaniem danych do zespół naliczającego podatek VAT (obsługa systemu SAP, generowanie rejestrów VAT itp.)

Generowaniem plików JPK (sekcja VAT)

Testowaniem programu do automatycznego generowania plików JPK (sekcje VAT, banki, faktury, księga główna)

Wsparciem pracowników Działu Finansowego w pozostałych zadaniach

Oferujemy

  • Znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znajomości programu MS Excel

  • Wykształcenia ekonomicznego lub statusu studenta kierunku związanego z obszarem ekonomii

Ostatnia aktualizacja:
11.01.2018

Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki, Praktyki / Staż