Programista Java w zespole Big Data

IT CONNECT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Praca w zespole rozwijającym technologie Big Data

  • Udział w budowaniu rozwiązań technologicznych w oparciu o przetwarzanie w czasie (prawie) rzeczywistym (przetwarzanie strumieniowe)

  • Analiza danych napływających

  • Tworzenie mechanizmów wykrywających wzorce zachowań, korelacja danych z różnorodnych strumieni

  • Optymalizacja w/w rozwiązań

  • Praca z bardzo dużymi wolumenami danych

Wymagania

  • Dobra znajomość środowiska UNIX i języka JAVA

  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle oraz języków SQL, mile widziane PL/SQL)

  • Doświadczenie z wykorzystaniem powyższych technologii

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w ekosystemie Hadoop (z naciskiem na Kafka, Storm, Spark Streaming)

  • Dobra znajomość narzędzi typu: continous delivery, continous integration

  • Znajomość mechanizmów bezpieczeństwa wykorzystywanych w Hadoop: Kerberos, Knox

  • Znajomość narzędzi monitoringu: Ganglia, Nagios, Zabbix

Oferujemy

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Ostatnia aktualizacja:
26.07.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie