Elektromechanik (Fabryka Silników Elektrycznych)

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromechanika. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie w ruchu maszyn oraz zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

Zadania:

- Zagwarantowanie wysokiej sprawności i efektywności napraw maszyn oraz urządzeń przy uwzględnieniu warunków bezpieczeństwa i ergonomii;
- Usuwanie bieżących awarii, konserwacja, naprawa oraz okresowe przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- Obsługa procesów: magazynu części zamiennych i kalibracji narządzi;
- Udział w projektach - usprawnianiu maszyn i procesów produkcyjnych;
- Współudział przy tworzeniu instrukcji przeglądowych;
- Nadzór nad pracami prowadzonymi przez firmy zewnętrzne;
- Praca z dokumentacją techniczną – czytanie rysunków mechanicznych, schematów elektrycznych hydraulicznych i pneumatycznych.
- Wykształcenie minimum zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka;
- Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym – będzie dodatkowym atutem;
- Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
- Posiadanie uprawnień UDT obsługi urządzeń dźwigowych, transportu bliskiego, SEP (eksploatacja, dozór do 15 kV) będzie dodatkowym atutem;
- Wielozadaniowość;
- Podstawowa znajomość języka angielskiego;
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- Dokładność, sumienność oraz samodzielność;
- Prawo jazdy kategorii B.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja