Technolog – Analityk w zespole badawczo – rozwojowym

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Pabianice

Opis stanowiska

W naszej firmie będziesz mógł:

  • opracowywać metody analityczne dla naszych produktów farmaceutycznych, spożywczych i kosmetycznych,

  • sporządzać dokumentację w zakresie analitycznym do odpowiednich Urzędów Rejestracji,

  • opracowywać raporty walidacji,

  • wykonywać badania stabilności nowych produktów,

  • wykonywać bieżące analizy fizyko-chemiczne,

  • czynnie rozwiązywać problemy analityczne,

  • tworzyć sprawozdania z przeprowadzonych analiz i zestawienia z uzyskanych wyników,

  • współpracować z zewnętrznymi jednostkami badawczymi,

  • realizować własne pomysły,

  • pracować wśród doświadczonych profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Wymagania

Profil kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: chemia, analityka medyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, biotechnologia lub pokrewne),

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • umiejętność obsługi aparatury kontrolno–pomiarowej, znajomość obsługi HPLC, GC, spektrofotometru – mile widziana,

  • znajomość technik spektralnych oraz doświadczenie w przeprowadzaniu walidacji metod analitycznych będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • nastawienie na ciągły rozwój i naukę,

  • dobra organizacja, wielozadaniowość i zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • możliwość rozwoju,

  • umowę o pracę,

  • szkolenia rozwijające kompetencje i kwalifikacje,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • opiekę medyczną,

  • kartę sportową,

  • świadczenia ZFŚS.

Ostatnia aktualizacja:
28.03.2019

Farmaceutyka / Biotechnologia, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja