Doradca Klienta Indywidualnego

mBank S.A.

Pabianice

Opis stanowiska

Główne zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty)

  • obsługa kasowo - dysponencka

  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji

  • prowadzenie akcji promocyjnych

  • budowanie pozycji rynkowej mBanku

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)

  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów

  • znajomość technik sprzedaży

  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla klientów indywidualnych

  • znajomość/zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomii

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Placówce Partnerskiej

  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych; mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwości rozwoju zawodowego w jednym z najlepszych banków w Polsce

  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta