Starszy Specjalista ds. Personalnych

Recticel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoja Rola

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób. W Łodzi też znajduje się finansowe Shared Service Center Grupy Recticel.

Jako Specjalista ds. Personlnych będziesz członkiem zespołu HR spółki Recticel w Polsce, który zajmuje się wsparciem i dostarcza serwis HR zarówno dla fabryki w Łodzi, produkcji, supply chain, działów komercyjnych jaki i zespołu komercyjnego Insulation oraz SSC. W tej roli będziesz mieć szeroki i ciekawy zakres zadań – będziesz zajmować się zarówno rekrutacją pracowników, administracją personalną, raportowaniem danych HR, procesem wdrożenia nowych pracowników, ich rozwojem i szkoleniami. Będziesz brać udział w korporacyjnych projektach HR, wdrażaniu wartości firmy, nowych narzędzie w obszarze HR itp.

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie psychologii, ekonomii, HR lub pokrewne

  • Dobra znajomość procesów HR i pasja do rozwoju w obszarze zasobów ludzkich

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość aplikacji Lotu Notes i któregoś z systemów HRIS

  • Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i proaktywność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Twoje zadania:

  • Prowadzenie działań rekrutacyjnych i employer brandingowych

  • Planowanie i prowadzenie, koordynacja procesów wdrożenia nowych członków zespołu

  • Analizowanie potrzeb rozwojowych, planowanie i organizowanie działań rozwojowych i szkoleń

  • Udział w projektach badania zaangażowania pracowników oraz opracowywania nowych systemów motywacyjnych

  • Wspieranie, doradzanie menedżerom liniowym w zakresie HR

  • Prowadzenie administracji pracowniczej (umowy, akta osobowe, dane w systemie) dla części zespołu

  • Praca z aplikacjami i bazami danych HR w środowisku

  • Lotus Notes (oceny roczne, zarządzanie zatrudnianie, wynagrodzeniami)

  • Administrowanie wybranymi benefitami

  • Przygotowywanie niezbędnych raportów HR

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Księgowość / Audyt / Podatki