Programista ABAP z doświadczeniem programowania w Javie

TeamQuest

Opis stanowiska

  • Analiza potrzeb biznesowych,
  • Współpraca przy tworzeniu specyfikacji proponowanych rozwiązań,
  • Realizacja rozwiązań w zakresie projektowania i programowania,
  • Dokumentowanie prac zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Rozwój aplikacji składającej się z moduł ABAP i modułu JAVA.

Wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku programisty,
  • Znajomość języka ABAP - minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Znajomość JAVA w stopniu podstawowym,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • Udział w projektach międzynarodowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w profesjonalnym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie