Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Gi Group Sp. z o.o.

Radomsko

Zadania:
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem
  • Planowanie i obsługa projektów rekrutacyjnych
  • Nadzór nad obsługą administracyjną pracowników tymczasowych
  • Administrowanie niezbędną dokumentacją kadrowo-płacową
  • Rekrutacja i selekcja niezbędnych w projekcie zasobów ludzkich na stanowiska niższego i średniego szczebla
  • Raportowanie wyników i aktywności do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu prawa pracy
  • Umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową pracowników tymczasowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat w firmie plasującej się w pierwszej dziesiątce firm consultingowych w Polsce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonusy związane z wynikami pracy

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na okres próbny

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources