Product Manager

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie strategii wdrożenia/ rozwoju produktu lub grupy produktowej w danej kategorii

  • Kompleksowe zarządzanie powierzoną kategorią produktową

  • Wyznaczanie kierunków rozwoju produktu poprzez monitorowanie i analizowanie informacji na temat sprzedaży, rentowności produktów, potrzeb rynku i pozycji konkurencjiAnaliza i monitoring potrzeb klientów i trendów rynkowych

  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich rozwój

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami m.in. w zakresie cen, ilości, jakości i warunków płatności

  • Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy ze wszystkimi działami

  • Tworzenie analiz finansowych dla produktów

  • Zarządzanie zespołem

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem produktami, wprowadzaniem nowych produktów na rynek

  • Umiejętności analityczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzenia

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

Ostatnia aktualizacja:
22.01.2017

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie