Team Leader dla Oracle Xstore

Accenture Services Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań i ustalanie czasu na ich realizację

  • Wsparcie merytoryczne dla członków zespołu

  • Nadzorowanie postępów prac i motywowanie teamu

  • Kodowanie i testowanie modułów, aby spełniały wymogi specyfikacji projektowej

  • Udział w projektowaniu aplikacji – możesz mieć realny wpływ na to co i w jaki sposób tworzymy

  • Dzielenie się wiedzą w zakresie możliwości zastosowania narzędzi i metod dostarczania rozwiązań

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wcześniejszego doświadczenie w roli team leadera lub bezpośredniego przełożonego

  • Znajomości analizy obiektowej i umiejętności stosowania wzorców projektowych

  • Dobrej znajomości Agile (Scrum) lub metodyk Waterfall (PMI lub PRINCE2)

  • Min. 2 lat doświadczenia w programowaniu w Java i Java EE

  • Znajomości SQL na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i analizę bazy danych

  • Doświadczenia w pracy ze standardami ORM i JPA

  • Doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (Git/SVN)

  • Doświadczenia w tworzeniu integracji usług sieciowych

  • Doświadczenia w pracy z IDE: IntelliJ lub Eclipse

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi: Jira, Bitbucket, Confluence, Jenkins

  • Znajomość narzędzi budowania projektów: Gradle, Maven, Ant

  • Doświadczenie w pracy z serwerem aplikacji i systemami Unix/Linux

  • Doświadczenie w pracy z jedną z Korporacyjnych Magistrali Usług, np. OSB, Talend

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić?

  • Możliwość dołączenia do budowanego od podstaw centrum rozwoju oprogramowania jednej z największych na świecie firm doradztwa IT

  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji – dofinansowanie kursów i certyfikacji, dostęp do materiałów oraz platform e-learningowych, opiekę mentora, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery

  • Pełen komfort pracy - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe, korporacyjną kartę kredytową American Express Gold

  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej

Ostatnia aktualizacja:
14.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie, Kadra zarządzająca