Pomocniczy pracownik lakierni

KS Service

Konstantynów Łódzki

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Na zajmowanym stanowisku będziesz dbał o zachowanie ciągłości procesu lakierowania. Do Twoich obowiązków będzie należało wieszanie oraz zdejmowanie elementów metalowych na hakach celem polakierowania.

Wymagania

WYMAGANIA

Wymagamy dyspozycyjności od zaraz oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

OFERUJEMY

Będziesz zatrudniony na umowę zlecenie, ze stawką godzinową wynoszącą 13,00 zł brutto. Praca wykonywana jest w systemie trzyzmianowym, w godzinach 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, a także 22:00-6:00. Gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy. Firma mieści się w dogodnej do dojazdu lokalizacji w Retkini.

Ostatnia aktualizacja:
20.10.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż