Rzeczoznawca Mobilny

Grupa Allianz Polska

Opis stanowiska

Umowa o pracę

Wymagania

Będziesz odpowiadał za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkody, w tym szkody kradzieżowej

  • Wykonywanie oględzin głównych pojazdu i mienia, miejsca zdarzenia oraz pojazdu sprawcy zdarzenia

  • Sporządzanie protokołów z oględzin

  • Ustalanie wartości rynkowej pojazdu oraz wysokości odszkodowania (wykonanie kosztorysu audatex, eurotax, rozliczanie tzw. szkody całkowitej)

  • Weryfikacja kosztów naprawy

  • Współpraca z organami policji, prokuraturą i innymi służbami

  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi

  • Informowanie przełożonego o stwierdzonych nadużyciach i nieprawidłowościach

Jesteś Kandydatem, którego szukamy, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość budowy pojazdów samochodowych oraz metod badania korelacji zakresu i charakteru szkody z okolicznościami zdarzenia

  • Bardzo dobra znajomość technologii naprawy pojazdów samochodowych

  • Umiejętność kosztorysowania w systemie Audatex oraz Eurotax

  • Umiejętność wyceny wartości pojazdów w systemie Info-Ekspert

  • Ogólna wiedza z zakresu rynku usług motoryzacyjnych i ubezpieczeniowych

  • Znajomość procedur likwidacyjnych

  • Wysoka kultura osobista, dyscyplina pracy i uczciwość zawodowa

  • Podstawowe umiejętności negocjacyjne

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych (zalania, kradzieże) będzie dodatkowym atutem

W zamian zapewnimy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, samochód służbowy

Ostatnia aktualizacja:
10.10.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia