Technik serwisu / Specjalista do spraw serwisu

EuroClean Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • wykonywanie regularnych prac serwisowych dotychczasowo zainstalowanych urządzeń do uzdatniania i dezynfekcji wody na terenie Polski - głównie województw: mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, po przeszkoleniu instalacje nowych urządzeń

  • wyjazdy serwisowe na naprawy usterek oraz rozwiązywania problemów

  • wykonywanie napraw/czynności konserwacyjnych elementów urządzeń

  • wykonywanie bieżących poleceń kierownictwa (np. sporządzanie raportów, dokumentacji, ...)

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne

  • podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki/elektryki - warunek konieczny

  • uprawnienia SEP do 1 KV - warunek konieczny

  • prawo jazdy kat. B oraz kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • gotowość do częstych wyjazdów

  • zaangażowanie, systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

  • umiejętności i doświadczenie w montażu instalacji wod- kan - będą dodatkowym atutem

  • wymagane pomieszczenie magazynowe dla części zapasowych, eksploatacyjnych, odczynników chemicznych oraz narzędzi pracy - warunek konieczny

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w systemie od poniedziałku do piątku,

  • samochód serwisowy, telefon, komputer, odzież roboczą i BHP, narzędzia

  • uczciwe warunki współpracy z perspektywą dalszego rozwoju

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenia fachowe z zakresu serwisów urządzeń

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Inżynieria / Projektowanie, Praca fizyczna, Serwis / Technika / Montaż