Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta

Polkomtel Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus- połączenia przychodzące

  • Doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów i usług oferowanych przez Spółkę

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

Wymagania

  • Otwartość i szacunek w kontaktach z ludźmi

  • Pozytywne nastawienie do pracy, chęć rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności

  • Skrupulatność, elastyczność, komunikatywność

  • Zaangażowanie w realizację celów/Zorientowanie na cel i rezultat

  • Umiejętność adaptacji do zmian i pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)

Oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie wstępne

  • Zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej z możliwością kontynuacji zatrudnienia w strukturach Polkomtel Sp. z o.o.

  • Możliwość nabycia doświadczenia w obsłudze Klienta i sprzedaży

  • Wynagrodzenie podstawowe, miesięczna premia uzależniona od jakości pracy, prowizje za sprzedaż

  • Elastyczne podejście przy układaniu grafiku dla studentów studiów zaocznych

  • Udział w szkoleniach, możliwość poszerzania swoich kompetencji

  • Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy

  • Konkursy sprzedażowe

  • Zniżki pracownicze na usługi/produkty Grupy CP

  • Przyjazne warunki pracy

Ostatnia aktualizacja:
05.12.2018

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta