Kierownik działu sprzedaży detalicznej

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, dystrybutora renomowanych kosmetyków, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Kierownik działu sprzedaży detalicznej

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie strategii rozwoju sieci sprzedaży marki oraz odpowiedzialność za jej wdrożenie.
  • Opracowywanie, nadzór oraz realizacja budżetu. Kontrola i optymalizacja kosztów.
  • Inicjowanie działań oraz podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.
  • Bezpośrednia odpowiedzialność za sprzedaż i rozwój sieci stoisk firmowych oraz franczyzowych
  • Audyty funkcjonowania punktów firmowych oraz franczyzowych
  • Profesjonalna współpraca z Franczyzobiorcami, budowanie właściwych relacji. Nadzór nad pracą franczyzobiorców w zakresie zawieranych umów i wywiązywania się z ich postanowień
  • Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi działu
  • Analiza i sporządzanie bieżących zestawień i raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, marketing lub ekonomia
  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w ogólnopolskiej sieci handlowej z branży odzieżowej lub kosmetycznej
  • Poparte sukcesami doświadczenie w skutecznym realizowaniu strategii rozwoju sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość jezyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane zainteresowania w kierunku najnowszych trendów w modzie i kosmetykach.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie w ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy

Ostatnia aktualizacja:
01.10.2017

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta