Księgowy/a ds. Zobowiązań (polska księgowość)

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla międzynarodowego SSC z Łodzi poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Księgowego/ej w Dziale Zobowiązań.

Zakres zadań:
  • księgowanie faktur w systemie SAP.
  • przygotowywanie i wykonywanie płatności.
  • zarządzanie danymi dostawców w systemie SAP.
  • udział w zamknięciu miesiąca po stronie zobowiązań.

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w obszarze zobowiązań.
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym jest mile widziane.
  • znajomość zasad polskiej księgowości.
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętnośc pracy w zespole i komunikatywność.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • przyjazna atmosfera pracy.
  • atrakcyjny pakiet benefitów.
  • stabilne zatrudnienie.

Ostatnia aktualizacja:
21.07.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki