Elektronik - konserwator maszyn poligraficznych

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • naprawy i konserwacja maszyn poligraficznych

  • wykonywanie okresowych przeglądów i remontów

  • realizacja działań prewencyjnych w zakresie utrzymania ruchu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe

  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu podstawowym

  • znajomość sterowników PLC będzie dodatkowym atutem

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia

  • oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.A.

Ostatnia aktualizacja:
14.12.2016

Branża / kategoria:
Energetyka / Elektronika