Kierownik Biura

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

IDES Consultants od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania / obowiązki:

koordynowanie pracą biura i podległych Konsultantów;
planowanie działań podległego zespołu;
działania sprzedażowe- pozyskiwanie nowych klientów;
utrzymywanie pozytywnych relacji ze stałymi klientami;
sporządzanie wymaganych raportów i sprawozdań;

Firma oferuje:

pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt - B2B;
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
motywujące, atrakcyjne premie miesięczne zależne od wyników pracy;
paczki świąteczne;
samochód służbowy;
Tymczasowej (kierownik, koordynator, starszy konsultant);
doświadczenie w sprzedaży B2B i kontaktach biznesowych;
orientacja na Klienta oraz umiejętność kształtowania jego oczekiwań;
determinacja w realizacji celów, przedsiębiorczość;
doświadczenie w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy;
umiejętność zarządzania zespołem podległych pracowników i egzekwowania zadań;
czynne prawo jazdy kat. B.;
język angielski na poziomie komunikatywnym;

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Human Resources