Consultant IT/ Senior Consultant IT

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Firma Grafton Recruitment to międzynarodowa firma consultingowa zajmująca się kompleksowym doradztwem personalnym. Opieramy się na długofalowej współpracy i relacjach. Podejmujemy wyzwania, dzielimy się wiedzą, rozwijamy rynek oraz naszych Konsultantów, bo razem możemy więcej!
Do naszego oddziału w Łódzi szukamy ciekawych osobowości na stanowisko Consultant IT/ Senior Consultant IT.

Pasjonacie rekrutacji!
Szukasz wyzwań, nie czekając aż wyzwania znajdą Ciebie? Nie lubisz się nudzić?
Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT dla Klientów o międzynarodowym zasięgu
  • Dołączenie do zespołu projektowego realizującego rekrutacje dla kluczowego Klienta Grafton
  • Bieżąca współpraca z Klientami oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych (przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.)
  • Możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywaniem analiz rynkowych oraz przetargów na usługi rekrutacyjne

Wymagania

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla dla sektora IT
  • Metodologia oraz narzędzia rekrutacyjne nie są Ci obce
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne)
  • Angażujesz się w swoją pracę na 100%
  • Jesteś osobą komunikatywną oraz lubisz pracę z ludźmi

Oferujemy

W Grafton czeka na Ciebie:
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
  • Wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
  • Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiKafeteria)

Ostatnia aktualizacja:
14.09.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja