Planista Utrzymania Ruchu

SWM Poland

Stryków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie efektywnych harmonogramów prac prewencyjnych uwzględniających priorytety produkcyjne i potrzeby wynikające z terminowej konserwacji maszyn

  • Zapewnienie optymalnej realizacji planów prewencyjnych zgodnie z przyjętymi priorytetami oraz w ramach dostępnych zasobów

  • Rozwój i usprawnienie systemu planowania prac prewencyjnych w obszarze parku maszynowego

  • Optymalizacja kosztów Utrzymania Ruchu

  • Koordynacja realizacji zleceń zadań dla Działu Utrzymania Ruchu

  • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Bieżąca współpraca z Działami Planowania i Produkcji, w celu ustalenia planów remontowych

  • Działania wspierające na rzecz standaryzacji procesów

  • Współpraca z podwykonawcami i dostawcami

  • Tworzenie instrukcji prac prewencyjnych zgodnie ze specyfikacją i przyjętymi w fabryce standardami

  • Zapewnienie przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas realizacji zadań UR

  • Realizacja innych zadań zleconych przez Przełożonego

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymaniu Ruchu, najlepiej w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (głównie terminologii technicznej)

  • Znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • Praktyczna wiedza z zakresu konstrukcji  maszyn i urządzeń

  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

  • Samodzielność oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Mile widziana Uprawnienia SEP gr 1, 2, 3 „D”

  • Mile widziane: Znajomość systemu TPM

  • Wiedza i praktyczne umiejętności w obszaru Lean Manufacturing oraz nowoczesnych strategii utrzymania ruchu i BHP

  • Umiejętność analizy i kreatywnego rozwiązywania problemów technicznych

  • Zdolności efektywnego planowania

  • Komunikatywność, proaktywność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w przyjaznym zespole

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy

Ostatnia aktualizacja:
20.05.2017

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż