Analityk IT

Bank Pekao SA

Opis stanowiska

Zadania:

  • Analiza projektów biznesowych pod kątem wykonalności

  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym jak i technologicznym

  • Współpraca z wewnętrznymi ekspertami oraz menedżerami w celu opracowania rozwiązań

  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT oraz odpowiedzialność za ich jakość i spójność

  • Modelowanie procesów biznesowych

  • Współpraca z klientem wewnętrznym, analitykami systemowymi oraz zespołami projektowymi

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne

  • Doświadczenie na stanowisku analityka i udział w projektach IT (min. 3 lata)

  • Znajomość notacji UML i BPMN oraz narzędzi modelowania (np. Enterprise Architect)

  • Znajomość metodyk pozyskiwania, strukturyzowania i modelowania wymagań oraz procesów biznesowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint)

  • Mile widziana znajomość języka SQL i zagadnień integracyjnych (SOAP, REST)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Oferujemy

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Ostatnia aktualizacja:
21.03.2019

Finanse / Bankowość, Informatyka / Administracja, Informatyka / Programowanie