Contract Logistics Regional Business Development Manager

FALLWORK Sp zo.o.

Opis stanowiska

  • Rozwój sprzedaży oferty logistyki kontraktowej oraz spedycji drogowej na rynku krajowym (Polski centralna oraz południowa)

  • Bieżący kontakt z działem operacyjnym, sprawne przekazywanie informacji i współpraca w zakresie wdrażania pozyskanych kontraktów do realizacji

  • Kontakt z aktualnymi i potencjalnymi Klientami (pozyskiwanie i utrzymywanie)

  • Umiejętność budowania sprzedaży relacyjnej

  • Sprawne wypełnianie zadań administracyjnych zgodnie ze standardami organizacji: przygotowanie raportów, danych, ofert kalkulacji i wymaganych dokumentów

  • Zarządzanie bazą Klientów uzupełnianie gromadzenie danych i uzupełnianie informacji związanych z potencjałem lub statusem Klientów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresu logistyki i łańcucha dostaw, poparte praktycznym doświadczeniem handlowym związanym z rozwojem rynku

  • Ugruntowana orientacja branżowa w dziedzinie organizacji transportów ze szczególnym uwzględnieniem logistyki kontraktowej

  • Umiejętności negocjacyjne, sprzedażowe i prezentacyjne (doświadczenie w przygotowaniu, prowadzeniu spotkań handlowych i finalizacji kontraktów)

  • Umiejętność realizacji założonych celów, determinacja w działaniu, zadaniowość

  • Dobra współpraca z osobami z innych działów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
    Język wykorzystywany jest w organizacji w codziennych kontaktach biznesowych

  • Zaawansowana znajomość Pakietu Office w tym bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych: wizyty u Klientów, kontakty z oddziałami regionalnymi firmy

  • Czynne prawo jazdy kat. B – mobilność

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Stabilne zatrudnienie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + bonusy premiowe

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Interesujące wyzwania zawodowe

  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji

Osoby spełniające wymagania i gotowe do podjęcia nowych wyzwań zapraszamy do przesłania swojego CV w wersji PL lub ENG (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

• Oferta pracy stałej.

Agencja FallWork Sp. z o.o. Cert. nr 6231

Ostatnia aktualizacja:
11.03.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja