Pomocnik Sprzedawcy - Kierowcy

Eden Springs Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • realizacja dostaw wody i innych produktów do klientów Eden Springs

  • instalacja oraz cykliczne czyszczenie urządzeń dozujących wodę

  • obsługa i bezpośredni kontakt z Klientami firmy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. „B” oraz „C”

  • chęć zdobycia doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych o ładowności powyżej 3,5t,
    w międzynarodowej organizacji

  • karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • umiejętności pracy z Klientem

  • znajomość topografii miasta i okolic

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę i pięciodniowy tydzień pracy (wszystkie weekendy wolne)

  • poza wynagrodzeniem zasadniczym, atrakcyjny system prowizyjny

  • prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny

  • wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

  • dobrą atmosferę pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

Ostatnia aktualizacja:
26.05.2017

Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta, Transport / Spedycja