OPERATOR

WORK SERVICE S.A.

Radomsko

Dla Ciebie:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i uczestniczenia w rozruchu nowoczesnego zakładu produkcyjnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenie za granicą
  • Realna szansa na awans w wyniku planowanej rozbudowy zakładu
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Koordynowanie pracowników linii produkcyjnej
  • Obsługa i regulacja maszyn, wymiana części oraz drobne prace remontowe
  • Kontrola produktu pod względem ilościowym i jakościowym
  • Sprawdzanie stanu zapotrzebowania na materiały i surowce
  • Przestrzeganie procedur, prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza techniczna, umiejętności organizacyjne i zdolności manualne
  • Chęć rozwoju i uczenia się nowych rzeczy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Produkcja