Asystent Koordynatora Projektu

Dino Polska S.A.

Bełchatów Łęczyca Piotrków Trybunalski Radomsko Sieradz Tomaszów Mazowiecki Zgierz Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za asystowanie w działaniach Koordynatora Projektu, z możliwością przyuczenia w zakresie:

  • Opiniowania lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

  • Analizy zagrożeń dla inwestycji

  • Pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Kontroli postępu prac na etapie realizacji inwestycji

  • Postępowania zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania

Wymagania

  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w administracji publicznej

  • Znajomości prawa budowlanego

  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów

  • Czynnego prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.)

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2020

Architektura, Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie