Specjalista ds. marketingu i PR

Mosty Łódź S.A.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Zadania na tym stanowisku koncentrują się na dbaniu o prawidłową wizualizację firmy na zewnątrz a w szczególności obsługą strony internetowej, w tym przygotowywanie tekstów i materiałów fotograficznych.
Osoba na to stanowisko powinna wykazać się kreatywnością inicjatywą i przedsiębiorczością

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • min.1 rok doświadczenia na w/w stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu stronami internetowymi

  • umiejętności w przygotowaniu materiałów reklamowych (opracowanie folderu firmy)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość j. angielskiego

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • stabilność zatrudnienia

Ostatnia aktualizacja:
20.09.2017

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR