Inżynier Budowy – Kierownik Projektu

Adore Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Łódź Zgierz

Opis stanowiska

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Zgierzu, w dalszym etapie na terenie całej Polski,

  • Udział w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń,

  • Zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej,

  • Tworzenie harmonogramu projektu,

  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem,

  • Tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu,

  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • Koordynacja pracy współpracowników, generalnego wykonawcy i podwykonawców,

  • Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie,

  • Nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami,

  • Nadzór nad zamówieniami oraz zakupami,

  • Bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami,

  • Współpraca z biurem sprzedaży, oraz działem handlowym,

  • Koordynowanie procesu odbiorów końcowych i uzyskiwania pozwoleń na użytkowanie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo), uprawnienia,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz procedur administracyjnych,

  • Znajomość rynku kolejowego,

  • Wiedza techniczna,

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie CAD i Office,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, mobilność,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Znaczny zakres samodzielności przy wykonywaniu zadań,

  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon,

  • Stałe wynagrodzenie.

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2017

Budownictwo / Geodezja, Inżynieria / Projektowanie, Kadra zarządzająca