Doradca Klienta

eurobank

Opis stanowiska

 Twoja praca będzie polegała na aktywnej sprzedaży naszych produktów w oparciu o założone cele oraz zapewnieniu najwyższej jakości obsługi klienta.

Wymagania

Pytanie brzmi, czy #MASZTOCOŚ?

  • jesteś śmiały i odważany, a kontakt z Klientem to Twoja pasja

  • adrenalina związana ze sprzedażą pozytywnie napędza Cię do działania

  • lubisz odwzajemniać uśmiech drugiej osoby

  • dobry klimat w pracy jest dla Ciebie ważny

  • masz motywację do osiągania wysokich wyników

  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dla nas dużym atutem

Oferujemy

Zobacz, co zyskasz w zamian:

  • możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży produktów bankowych

  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi, którzy naprawdę się lubią

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego (aż 60% naszych Managerów zaczynało jako Doradca Klienta)

  • atrakcyjne konkursy sprzedażowe i programy rozwojowe

  • szkolenia sprzedażowe, produktowe i rozwojowe

Dodatkowo oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • ubezpieczenie grupowe

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie dla dzieci, do wypoczynku i świąt)

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta