Konstruktor Odzieży Damskiej

Podwysocki Sp.j.

Opis stanowiska

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będą:

  • Wykonywanie konstrukcji, modelowanie i stopniowanie odzieży

  • Wykonywanie dokumentacji technologicznych

  • Ścisła współpraca z projektantami oraz działem produkcji

Wymagania

Aby sprawdzić się na tym stanowisku, powinieneś być osobą, która:

  • Doskonale zna zasady kroju i szycia

  • Zna zasady ręcznego konstruowania szablonów odzieży i modelowania

  • Zna zasady stopniowania odzieży

  • Biegle obsługuje programy do tworzenia szablonów i stopniowania (t.j. Optitex, Inventex)

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i kształcenia

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Branża / kategoria:
Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja