Consultant SAP MM

Washington Frank

Opis stanowiska

Jako lider kilkuosobowego zespołu będziesz odpowiedzialny za:

  • wdrożenia w dziedzinie SAP SD w projektach transformacji biznesowych

  • serwis w wybranych projektach

  • koordynacja procesów projektowych

  • realizacja ich harmonogramu oraz budżetu

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie we wdrożeniach w dziedzinie SAP SD ( przynajmniej 1 projekt end- to-end )

  • j. angielski oraz polski na poziomie biegłym

  • pełna znajomość mechanizmów wyceny w module Sales and Distribution

  • wiedza w modułach takich jak SAP PP, SM będzie dodatkowym atutem

  • dobra organizacja

  • gotowość do wyjazdów służbowych (ok. 50%)

  • kierunkowe wykształcenie w obszarze IT

Oferujemy

Korzyści współpracy:

  • Praca w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Udział w globalnych projektach

  • Nabywanie nowych doświadczeń

  • Program kursów i szkoleń

  • Współpraca z najlepszymi w branży

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja