Specjalista ds. magazynu i zakupów

VIGO-ORTHO POLSKA SP. Z O.O.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • nadzór nad magazynem i monitorowanie stanów magazynowych;

  • koordynacja logistyki pomiędzy centralą firmy a oddziałami;

  • realizacja zamówień u dostawców oraz kontrola terminowości i prawidłowości zamówień;

  • kontakty z dostawcami;

  • realizacja zakupów na potrzeby bieżącego funkcjonowania firmy;

Wymagania

Najlepszy kandydat to osoba, która ma doświadczenie na podobnym stanowisku, zna zasady gospodarki i dokumentacji magazynowej. Ponadto komunikuje się w języku angielskim i sprawnie posługuje się pakietem MS Office (głównie Excel). Z chęcią powitamy w naszym zespole osobę prezentującą wysokie zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu, potrafiącą pracować zespołowo i która nie boi się przejmować odpowiedzialności za swoją pracę. W naszym zespole cenimy sumienność, uczciwość i zaangażowanie.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie dynamicznie rozwijającej się;

  • pracę w dobrej atmosferze

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna;

  • praca na jedną zmianę, wolne weekendy.

Ostatnia aktualizacja:
24.02.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Zakupy