Analityk Biznesowy

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska

  • zbieranie i analizowanie wymagań systemowych w ramach realizowanych projektów,

  • proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych/biznesowych,

  • modelowanie zmian w systemach informatycznych na poziomie dokumentacji,

  • udzielanie wsparcia analitycznego na etapach projektowania, programowania i wdrażania systemów informatycznych,

  • dostarczanie specyfikacji dla zadań programowania,

  • przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy, koordynacja testów,

  • udział w przygotowaniu dokumentacji i weryfikacji na wszystkich etapach prac projektowych,

  • organizacja szkoleń w zakresie funkcjonalności systemu,

  • udział w spotkaniach projektowych z biznesem oraz działem IT.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie analizy biznesowej i analizy systemu,

  • doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT,

  • doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji analitycznej,

  • udział w projektach tworzenia rozwiązań z obszaru nowoczesnych technologii,

  • doświadczenie w budowaniu relacji z klientami,

  • umiejętności tworzenia dokumentacji,

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na aktywne uczestnictwo w projektach,

  • realizowanych w międzynarodowych zespołach,

  • bardzo dobrze rozwiniętej umiejętności analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i współpracy.

Oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku,

  • inspirująca atmosferę pracy oraz  szansę na realizację interesujących projektów,

  • elastyczność w zakresie formy współpracy oraz czasu pracy,

  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne,

  • nieograniczony dostęp do platform szkoleniowych,

  • atrakcyjny pakiet benefitów,

  • wsparcie w procesie relokacji.

Ostatnia aktualizacja:
10.12.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Informatyka / Administracja