Młodszy Administrator infrastruktury LAN/WAN z komponentami Firewall

Qumak Professional Services

Opis stanowiska

CZYM SIĘ BĘDZIESZ ZAJMOWAĆ?

  • Administrowaniem sprzętem sieciowym różnych czołowych producentów

  • Usuwaniem awarii, problemów, incydentów w sieciach

  • Udziałem w międzynarodowych projektach związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej

  • Dajemy również możliwość realizacji samodzielnych projektów z zakresu sieci

Wymagania

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Podstaw teoretycznych z zakresu sieci - Switching, Routing, NAT, filtracja pakietów

  • Umiejętności podstawowego posługiwania się systemami Windows, Linux

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
    oraz komunikacji z partnerami technicznymi

  • Mile widziane podstawowe certyfikaty Juniper, Cisco

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w zespole Ekspertów

  • Możliwości rozwoju oraz awansu w zakresie różnych technologii sieciowych

  • Długofalową współpracę

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B, umowa zlecenie)

  • Pakiet benefitów (prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport)

Ostatnia aktualizacja:
22.03.2019

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja