Specjalista ds. Transportu - Dział Supply Chain

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Stryków Piątek

Opis stanowiska

Jeżeli:

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy związanej z transportem całopojazdowym

  • Skończyłeś studia licencjackie (preferowany kierunek – Logistyka)

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne i potrafisz pracować z różnymi narzędziami

  • Biegle znasz program Excel

  • Bardzo dobrze organizujesz swoją pracę

  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Tworzenie planu transportowego dostaw do sklepów i magazynu centralnego Leroy Merlin

  • Zapewnienie terminowości i punktualności dostaw poprzez bieżącą współpracę ze spedycjami

  • Poprawę jakości usług transportowych poprzez analizę danych transportowych i proponowanie nowych rozwiązań

  • Współpracę z innymi działami łańcucha dostaw w celu wdrażania kompleksowych rozwiązań optymalizacyjnych w obszarze transportu

  • Bieżące raportowanie wyników, usprawnianie obecnych i tworzenie nowych raportów

Oferujemy

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę

  • Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów

  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania

  • Szkolenia i możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport

  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa

  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska

Ostatnia aktualizacja:
02.01.2019

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja