Promotor/Ankieter

THESAR-PRO Sp. z o.o.

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przekazywanie klientom (mieszkańcom) informacji o rozpoczynającej się/prowadzonej inwestycji w zakresie podłączenia budynku/osiedla do światłowodowej, szybkiej sieci transmisji danych (Internet/TV/Telefon itp.)

  • wypełnianie ankiet sprzedażowych i deklaracji

  • ewidencja dokumentów

  • sporządzanie raportów

Wymagania

Szukamy:

  • osób otwartych na kontakt z innymi (komunikatywnych)

  • optymistycznych

  • rzetelnych

  • skrupulatnych

  • z doświadczeniem w pracy ankietera lub osoby przeprowadzającej działania w terenie

  • przekonujących i nakierowanych na realizację wyznaczonych zadań

  • z podstawową znajomość Excela

Oferujemy

Wynagrodzenie:

od 2500 brutto

Ostatnia aktualizacja:
04.01.2018

Branża / kategoria:
Marketing / Reklama / PR, Praca fizyczna