Doradca Klienta

Work Service S. A.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie zamówień do systemu na usługi multimedialne i głosowe

  • Obsługa zapytań i zleceń kierowanych na skrzynki funkcyjne

  • Kontakt z klientem – obsługowy (nie sprzedaż)

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Poprawna dykcja

  • Wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Łodzi

  • Profesjonalne szkolenie adaptacyjne

  • Stałe wynagrodzenie oraz realną możliwość osiągnięcia premii

  • Możliwość długotrwałej współpracy oraz rozwoju w ramach opracowanej ścieżki kariery

  • Pracę od poniedziałku do piątku + 1 sobota w miesiącu

  • Zatrudnienie na pełen etat, ½ etatu bądź ¾ etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu

  • Pracę w przedziale czasowym 8:00-16:00 w zgranym i przyjacielskim zespole na który zawsze możesz liczyć

  • Opiekę Koordynatora Work Service S.A. w trakcie zatrudnienia

  • Oferty promocyjne wielu naszych partnerów m.in. ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie grupowe Allianz, PZU, ubezpieczenie medyczne PZU oraz pakiety Multi Sport

Ostatnia aktualizacja:
10.11.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta