Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

ABB Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki

Opis stanowiska

  • Wsparcie techniczne dla pracowników utrzymania ruchu podczas awarii i innych aktywności;

  • Zapewnienie wsparcia podczas wprowadzania nowych urządzeń i modyfikacji już istniejących, począwszy od opracowania specyfikacji, współpracy z dostawcami aż do końcowej instalacji;

  • Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych i rozwiązywanie problemów;

  • Identyfikacja możliwości usprawnień biznesowych w organizacji - udział w projektach dotyczących usprawniania maszyn i procesów produkcyjnych;

  • Zapewnienie wsparcia technicznego w programowaniu i optymalizacji maszyn;

  • Przeprowadzanie oceny ryzyka procesów i zadań w dziale.

Wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie (preferowane na jednym z następujących wydziałów: mechatronika, robotyka, automatyka, elektryczne, mechaniczne);

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w roli Inżyniera Utrzymania Ruchu, Inżyniera Produkcji lub podobne;

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymaniu ruchu w zakładzie przemysłowym;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość MS Office (w tym bardzo dobra znajomość MS Excel);

  • Dobra znajomość narzędzi do analizy przyczyn źródłowych;

  • Doskonała umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych w programie Autocad / Inventor;

  • Wysoka determinacja i gotowość do osiągnięcia wyznaczonych celów;

  • Umiejętność pracy w zespole i doskonała organizacja własnej pracy;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
07.09.2018

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż