Młodszy Doradca Bankowości MSP

PKO Bank Polski

Opis stanowiska

Jako Młodszy Doradca Bankowości MSP będziesz odpowiedzialny za:

  • aktywną sprzedaż produktów i usług poprzez zdalne kanały obsługi klienta (telefon, e-mail)

  • przygotowanie zindywidualizowanych ofert produktowych dla klientów

  • dbanie o jakość i efektywność obsługiwanego portfela klientów

  • dokonywanie analiz opłacalności współpracy z klientami

  • udział w realizacji działań promocyjnych i marketingowych dotyczących produktów oraz kampaniach dla klientów

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • dysponujesz minimum 3-letnim doświadczeniem  pracy w bankowości i obsłudze klienta

  • masz wiedzę z zakresu oceny ryzyka kredytowego, form zabezpieczeń kredytów oraz powszechnie obowiązującego prawa (np. prawo bankowe, kodeks cywilny, kodeks spółek handlowych),

  • potrafisz prowadzić rozmowy telefoniczne i rozpoznawać potrzeby klientów, właściwe prezentować ofertę i zamykać sprzedaż

  • wiedza z zakresu oferty produktowej dla segmentu przedsiębiorstw nie jest Ci obca

  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office

  • jesteś samodzielny, kreatywny, zdyscyplinowany

  • umiesz pracować pod presją czasu

  • lubisz pracę zespołową

Czekamy właśnie na Ciebie!
Dołączając do nas zyskujesz:

  • umowę o pracę na pełen etat w największym Banku w Polsce

  • konkurencyjne wynagrodzenie bazowe

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet socjalny do wyboru m.in.: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny i wiele innych

  • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie w Twoim rozwoju m.in. z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta

  • pracę w nowoczesnym, świetnie wyposażonym biurze w tym własne stanowisko pracy i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
23.09.2018

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta