Programista Java

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis projektu:

  • Wsparcie dla projektów z sektora publicznego;

  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz;

  • Praca w dogodnej lokalizacji (możliwość pracy w Warszawie lub Łodzi);

  • Czas trwania projektu - pierwszy kontrakt na 3 miesiące, następnie przedłużenie.

Wymagania

Idealny Kandydat powinien posiadać:

  • Doświadczenie (co najmniej 3 lata);

  • Praktyczną znajomość programowania w języku Java;

  • Znajomość architektury Java EE;

  • Znajomość zagadnień związanych z wykorzystaniem relacyjnych baz danych, w szczególności znajomość języka SQL, Hibernate;

  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript);

  • Znajomość narzędzi takich jak GIT, JIRA, JENKINS:

  • Znajomość Spring Framework, Thymeleaf;

  • Mile widziana znajomość JBoss Fuse, Couchbase, IBM DB2;

  • Znajomość Web services - REST/SOAP.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie na warunkach kontraktu B2B;

  • Realne możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy;

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród najlepszych profesjonalistów;

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach;

  • Dostęp do platformy e-learningowej (ponad 3 000 szkoleń z obszaru IT oraz kompetencji miękkich);

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (Warszawa/Łódź).

Ostatnia aktualizacja:
08.03.2017

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie