Technik Serwisu

HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • nadzór i przeglądy techniczne systemów zasilania z bateriami akumulatorów,

  • naprawy, wymiany podzespołów i sprawdzanie poprawności działania systemów zasilania i baterii akumulatorów,

  • konfiguracja urządzeń, sporządzanie raportów przy pomocy oprogramowania serwisowego,

  • sporządzanie raportów dotyczących ilości i rodzaju osprzętu bateryjnego będącego na wyposażeniu klienta

  • praca w systemie 3-zmianowym równoważnym, również w soboty i dni świąteczne

Wymagania

  • wózki widłowe kat. WJO II mile widziane

  • uprawnienia SEP E do 1 kV z uwzględnieniem akumulatorów mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych

  • wykształcenie preferowane techniczne (preferowane elektryczne lub elektroniczne)

  • umiejętność obsługi komputera (MS Office), programy serwisowe

  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy, planowania oraz ustalania priorytetów

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę z trzymiesięcznym okresem próbnym,

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego poprzez podnoszenie kwalifikacji i szkolenia,

  • ciekawą pracę w młodym zespole w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku

  • ciekawy pakiet wynagrodzenia

Ostatnia aktualizacja:
14.01.2017

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż