Pracownik / Księgowy w Dziale Konsolidacji Sprawozdań Finansowych

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca przy weryfikacji danych finansowych

  • Wprowadzanie danych finansowych spółek do aplikacji konsolidacyjnej

  • Przygotowywanie i księgowanie korekt konsolidacyjnych

  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (preferowane z zakresu rachunkowości);

  • Dobrej znajomości zapisów Ustawy o rachunkowości. Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSR i MSSF) będzie dodatkowym atutem;

  • Dobrej znajomości języka angielskiego;

  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel);

  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Komunikatywności, zaangażowania, odpowiedzialności;

  • Kreatywności i energii w działaniu,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
07.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki