Kierowca / Operator maszyn budowlanych w branży elektroenergetycznej

EL SERWIS Jarosław Mirzejewski

Opis stanowiska

  • kierowanie pojazdami powyżej 3,5 tony (wywrotki, HDS, pojazdy specjalne – podnośniki koszowe)

  • obsługa maszyn budowlanych (minikoparka, koparko-ładowarka, podnośniki samojezdne, wyciągarki)

  • instalacje elektryczne

  • elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe)

  • automatyka przemysłowa (również pneumatyka)

  • praca w promieniu 100km od Łodzi

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

  • mile widziane doświadczenie w branży elektroenergetycznej

  • uczciwość, sumienność, dyspozycyjność

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • chęć rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjność

  • sumienność

  • zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

  • prawo jazdy kat. C + E (aktualne świadectwo kwalifikacji + upr. HDS) będzie bardzo istotnym dodatkowym atutem

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia uprawnień

  • ambitna praca w kompetentnych zespołach kierunkowych

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku energetyki zawodowej, automatyki przemysłowej, instalacji elektrycznych,  instalacji niskoprądowych oraz sieci teletechnicznych w obiektach kubaturowych ogólnie pojętych.

Ostatnia aktualizacja:
20.03.2019

Budownictwo / Geodezja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja