Pracownik biurowo-magazynowy

Impel Delivery SA

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie prac związanych z kompletowaniem, sprawdzaniem,  pakowaniem i wysyłaniem dostaw do klientów;

  • Ewidencjonowanie towarów i dostaw;

  • Obsługa skanera  przy wykonywaniu czynności magazynowych;

  • Przewóz towarów handlowych do i od kontrahentów

  • Udział w inwentaryzacjach według zasad i procedur wskazanych przez przełożonych;

  • Przestrzeganie zasad BHP i innych regulaminów wewnętrznych

  • Praca w systemie SAP oraz exel.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Prawa jazdy kat.B, min. 5letniego doświadczenia w prowadzeniu samochodu;

  • Odpowiedzialności i sumienności;

  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej;

  • Zaangażowania w powierzane obowiązki;

  • Znajomości obsługi komputera oraz pakietu Office, w szczególności Excela.

Oferujemy

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Jednozmianowy system pracy (praca od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00)

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku polskim od wielu lat.

Ostatnia aktualizacja:
25.08.2020

Administracja biurowa, Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna