Recruitment Specialist

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum SSC w Łodzi, poszukujemy doświadczonych kandydatów, zainteresowanych rozwojem na stanowisku Recruitment Specialist.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • zarządzanie przebiegiem procesów rekrutacyjnych,
  • proces wdrożenia nowych pracowników,
  • działania z obszaru Employer Branding,
  • współpraca z zagranicznymi managerami,
  • sporządzanie raportów na potrzeby działu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy w centrum SSC - mile widziane,
  • pozytywne nastawienie oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczne, ubezpieczenie na życie, karnet sportowy)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość uczestniczenia w migracji procesów księgowych z innych lokalizacji,
  • liczne szkolenia.

Ostatnia aktualizacja:
15.12.2016

Branża / kategoria:
Human Resources / Kadry