Product Manager (sprzęt medyczny)

Work & Business Solutions

Opis stanowiska

  • Udzielanie merytorycznego wsparcia Regionalnym Przedstawicielom Handlowym na podległym obszarze (województwa: lubuskie, zachodnio – pomorskie, kujawsko – pomorskie, lubelskie, podlaskie, mazowieckie).

  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi klientami.

  • Prezentowanie produktów firmy.

  • Wsparcie merytoryczne klienta również podczas zabiegów, jako konsultant / obserwator.

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego (endoskopia, laryngologia, chirurgia).

  • Znajomość branży medycznej oraz środowiska szpitalnego.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Wykształcenie wyższe.

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

  • Premie uzależnione od wyników pracy.

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Medicover, Karta Multisport, ubezpieczenie).

Ostatnia aktualizacja:
24.05.2019

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta