Doradca Klienta

Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów firmy wśród Klientów indywidualnych oraz grupowych

  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

  • precyzyjne badanie potrzeb klientów

  • docieranie do nowych Klientów oraz współpraca nad pozyskanym portfelem Klientów

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie

  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu

  • umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

  • zainteresowania tematyką finansową, bankową

Oferujemy

  • profesjonalny pakiet szkoleń, możliwości rozwoju i awansu

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2500 zł brutto + prowizja od każdej zawartej transakcji

  • bogaty pakiet benefitów (np. karta sportowa, opieka medyczna)

  • wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych wyższe stanowisko menedżerskie)

Ostatnia aktualizacja:
11.05.2017

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia