Magazynier / Operator Wózka Widłowego

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu

  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów

  • Prace z wykorzystaniem skanera/systemów magazynowych

  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych

  • Uzupełnianie książki eksploatacji wózka widłowego, bezpieczne operowanie środkiem transportu wewnętrznego, sprawdzanie stanu technicznego wózka

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z CEVA

  • Bardzo dobre warunki pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna, imprezy integracyjne

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i "zielonych szkół" dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników

  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej

  • Pracujemy dla znanych marek: VW, BMW, Volvo, Philips, Orange, Leroy Merlin, FCA - dołącz do nas!

Oferujemy

Chcesz pracować jako operator wózka widłowego, ale nie posiadasz uprawnień do obsługi wózków oraz doświadczenia?
Świetnie :) Zapewniamy niezbędne kursy i szkolenia!
Dołącz do nas już Dziś!

Ostatnia aktualizacja:
07.12.2018

Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna, Transport / Spedycja