Pracownik produkcji - montaż AGD

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
Praca przy linii produkcyjnej,
Montowanie komponentów sprzętu

Wymagania

Wymagania:

Spostrzegawczość,
Wysoka motywacja do pracy,
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

Oferujemy

Oferujemy:

Bezpłatny dojazd z Łęczycy, Ozorkowa oraz Zgierza
Możliwość pracy od zaraz,
Możliwość rozwoju,
Bogaty pakiet socjalny: Manpower Premium,
Bezpłatny transport z wybranych miejscowości,
Indywidualna opiekę naszego konsultanta, który pomoże Ci przejść proces rekrutacyjny oraz wprowadzi Cię do nowej firmy,
Terminowe wynagrodzenie,
Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o osobiste składanie CV w biurze Manpower ul. Sienkiewicza 85/87 lub kontakt telefoniczny 606 821 920 lub 696 547 436

Ostatnia aktualizacja:
31.01.2017

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż